Apie mus

Atstovaujame kompaniją HUME CEMBOARD INDUSTRIES SdnBhd gamintoją Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Džiaugiamės galėdami pristatyti kompaniją, kurios sėkmė , verslumas ir kokybiški produktai kalba patys už save.

Įkurta 1963 metais, Hong Leong grupė išdidžiai dalijasi savo gimimu su Malaizijos tauta. Nuo savo kuklios pradžios - kaip statybinių medžiagų prekybos įmonė, Hong Leong Group "pradėjo savo verslo kelionę Malaizijoje kartu su industrializacija ir sparčiu ekonomikos augimu.

Grupės stipriausia varomąja jėga link pagrindinio tikslo – tapti viena iš didžiausių konglomeratų Rytų regione, tapo verslumo ir inovacijų dvasia.

Hong Leong Grupė Šiandien

Šiandien, Grupės veikla su pagrindinių įmonių veikla įvairiose pramonės šakose - bankininkystės ir finansinių paslaugų, gamybos ir platinimo, turto plėtros ir investicijų, viešbučių ir laisvalaikio sferomis , apima visą pasaulį

Profesionalus valdymas, daugiau nei 30 –ies tūkstančių personalo jėga visame pasaulyje, pasauliniai sistemų ir metodikų standartai , veržlumas ir inovatyvumas Hong Leong Grupę pavertė lydere, pasiruošusia priimti 21 amžiaus pasaulinius verslo iššūkius.

Hume Cemboard Industries Sdn Bhd yra Hong Leong grupės narė, gaminanti ir tiekianti statybines medžiagas tarptautiniu mastu.

HCI gamina ir platina PRIMABOARD ™ pluoštinio cemento grupės produktus skirtus gyvenamųjų, pramoninių bei komercinių pastatų tiek vidaus tiek išorės darbams. Plačiau apie siūlomus produktus – skyrelyje PRODUKCIJA. 

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.