PRIMA PLANK

Fibrocementinės fasado dailylentės PRIMA PLANK

Kaina: nuo 12,50 eur/m2

Siūlome jums laiko patikrintą ir CE standarto sertifikatą turintį produktą – fibrocementinę fasado apkalą.

NEDEGIOS:
vaizdinėje medžiagoje galite pamatyti PRIMAplank apkalos atsparumą liepsnai:
 


NEPŪVANČIOS:

PRIMAplank apkala buvo išbandyta pagal du standartus: ASTM G21 ir D3273. Bandymus atliko  JAV bandymų institutas SGS ir Singapūro bandymų institutas TUV SUD PSB.

ASTM G21 yra produkto atsparumo grybeliui testas. Šio testo metu, parenkamos penkių, dažniausiai lauko fasado apkalą puolančių grybelienos pelėsių  rūšių sporos, jos paruošiamos ir pasodinamos testuojamo prodkto viduje. 5 sporų rūšys yra parenkamos norint gauti kuo tikslesnius rezultatus, nes kiekviena grybienos ar pelėsio rūšis augimui naudoja skirtingas maisto medžiagas ir augimui reikalauja tik tam tikrų sąlygų. Bandomas produktas patalpinamas i sandarią kamerą ir inkubuojamas 28-ioms dienoms. Po 28-ių dienų testo, ant bandomo PRIMAplank produkto NEBUVO PASTEBĖTA jokių išaugusių pelėsinių grybelių pėdsakų.

Tai patvirtina bandymų protokolo sertifikatas ir žemiau patalpinta produktų nuotrauka, daryta po bandymo.

Nuotrauka kairėje - medinės dailylentės paveiktos puvinio. Nuotrauka dešinėje - PRIMAplank apkala.
 


EKOLOGIŠKOS:       

Kai kasdien naudojama vis daugiau ir daugiau mūsų žemės išteklių, mums tenka atsakomybė  naudoti šiuos išteklius išmintingai ir stengtis  išsaugoti mūsų aplinką. HUME CEMBOARD atlieka savo  vaidmenį gamindama Jums energiją taupančius ir aplinkai draugiškus gaminius.

Visi PRIMAplank produktai gaminami naudojant tik aplinkai draugiškas medžiagas ir taupant gamtos išteklius. Medienos plaušas, kuris naudojamas kaip rišančioji produkto medžiagos dalis, gaminamas TIK iš medienos atliekų ar lentpjūvių produkcijos liekanų. Visi medienos produktai, naudojami gamyboje, surenkami aplink gamyklą ne didesniu nei 300 kilometrų spinduliu.

Fibrocemento dailylentės –  gaminys iš Portlando cemento, celiuliozės fibro plaušų, smėlio ir kitų natūralių bei ekologiškų medžiagų ( apkalos medžiagoje nėra asbesto, stiklo plaušo ar formaldehido).
Ilgaamžis produktas ne tik papuoš Jūsų namo fasadą, tačiau ir tausos aplinką - jokių daugkartinių dažymų ar medinių dailylenčių kalimo! 
 

IR DAR:                            
                                                                                                                                                                  
Didžiausias fibrocementinės apkalos privalumas yra tas, kad nuo jų nesilupa dažai – kartą dviem sluoksniais nudažę apkalos lentas, jas perdažyti turėsite po 15-20 metų. Kai tuo tarpu medines lentas reikia plauti, iš naujo impregnuoti ir perdažyti po 3 ar 5-erių metų. Jeigu dar pridėsime ir pastolių nuomos kainą - pamatysime, jog išorinių sienų apdaila ne tik puošia mūsų namo sienas, tačiau ir taupo mūsų pinigus.

 

Siūlome Jūsų dėmesiui porą to paties namo nuotraukų. Namas apkaltas PRIMAplank lentutėmis 2010 metais, tad viena nuotrauka ir daryta 2011 metais, na, o kita foto daryta 2022 metais. Kad šias dvi nuotraukas skira nemažas laiko tarpas  - išduoda nuotraukose matomi užaugę medžiai. Kitu atveju, skirtumo nepamatytume, nes kliento 2011 metais dažytos dailylentės tiek tada, tiek 2022 metais atrodo taip pat gražiai ir visiškai nepakitusios.

 

 

 

 Mūsų siūloma apkala pagaminta iš medžiagos, kuri nereikalauja pastovios priežiūros, kaip kad, tarkim, medinės lentos ar plastikinės dailylentės. Jos neįsielektrina, todel netraukia purvo ir dulkių – visus nešvarumus nuo fasado nuplaus lietus.

 

  • Dailylentės nejuoduoja – skirtingai nei medinės, po metų, dviejų ar dešimties, jos atrodys lygiai taip pat, kaip ir montavimo dieną.

  • Medžiagų savybių dėka, fasadas ventiliuojasi, todėl vidinėje jo pusėje nebus drėgmės ir neatsiras pelėsis.

  • Visos fibrocementinės lentos yra gruntuotos – tai žymiai palengvina dažymo darbus ir sumažina dažų įgeriamumą.

                                                           
 

PRIMA plank grupės produktai:

 


PRIMAplank WOODGRAIN:

 

   

  • Natūralios medienos ( WOODGRAIN ) struktūra

  • Gruntuotos. Grunto spalva šviesiai pilkaGalimi dailylentės išmatavimai (mm) : plotis 230 x ilgis 4200 x storis 8              

  • Montuojamos ant medinio arba metalo profilių karkaso

  • Tvirtinamos savigręžiais varžtais su įsigręžiančia galvute arba kalamos sraigtinėmis vinimis

  • Dažomos vandens pagrindo fasadiniais dažais

  • Naudojamos lauko fasado apkalai, ventiliuojamiems fasadams, tvoroms, stogų pakalimams

 

Užklausa dėl produkto

+370
Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.